• O nas


  Fabryka Kokardek to miejsce gdzie każda miłośniczka pięknych rzeczy znajdzie coś dla siebie lub swojego dziecka. Zajmujemy się produkcją ozdób do włosów, oraz innych elementów dopełniających garderobę. Kochamy kolory i lubimy się nimi bawić. Często w naszych pracach występują motywy roślinne i zwierzęce. Staramy się używać jak najwięcej naturalnych materiałów zakupionych u naszych polskich dostawców.
 
Produkujemy:
- spinki do włosów
- gumki do włosów
- opaski elastyczne
- opaski wiązane
- opaski na sztywnej obręczy
- wianuszki
- broszki
- muszki
- bransoletki
- breloki
- ozdoby do sesji zdjęciowych

  Dostępne na naszej stronie produkty są wykonywane ręcznie z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Wykonujemy także ozdoby w pojedynczych egzemplarzach oraz na specjalne zamówienia.
  Przywiązujemy uwagę do tego aby dany produkt był dobrze opisane jednak w razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiemy. Jesteśmy do waszej dyspozycji 6 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00 Jeśli masz wizję ozdoby której niestety nie ma w naszym butiku, koniecznie się z nami skontaktuj - na pewno coś wymyślimy. :)
  Nasze produkty przed wysyłką zabezpieczamy przed uszkodzeniem. Aby chronić środowisko staramy się używać do tego celu pudełek i opakowań z recyklingu. Zapraszamy !